Individualūs užsakymai

Dirbame jau daugelį metų, tad galime pasiūlyti pačius įvairiausius gaminius iš stiklo ar veidrodžio. Taip pat rėminame norimo dydžio veidrodžius ir paveikslus.

Populiariausi gaminiai – stikliniai staliukai, TV stalai, stovai gėlėms, stiklinės lentynos ir lentynėlės. Juos galima numatinti pagal Jūsų pasirinktą spalvą. Užsukę į mūsų parduotuvę, galėsite rinktis iš daugiau nei 25 skirtingų spalvų matinto stiklo.

Gaminame dušo kabinas, stiklo pertvaras, stiklines vitrinas parduotuvėms bei stiklinius apdovanojimus. Teikiame stiklo ir veidrodžio lakštų pjovimo, gręžimo, facetavimo, šlifavimo, poliravimo, matinimo, grūdinimo paslaugas.

Paslaugos

Veidrodžių ir paveikslų rėminimo paslaugos

Stiklo dažymas

Stiklo pjaustymas

Stiklo grūdinimas

Laminuoto stiklo pjaustymas ir šlifavimas

Facetavimas

Stiklo briaunų pusapvalis šlifavimas

Stiklo briaunų poliravimas

Kiaurymių stikle gręžimas

Individualūs užsakymai

Individualūs užsakymai iš veidrodžio. Veidrodis – tai stiklo lakštas, padengtas sidabro ir trimis apsauginiais lako sluoksniais. Jo kraštus galima pjaustyti, šlifuoti, poliruoti arba facetuoti. Veidrodžio forma gali būti bet kokia: stačiakampis, apskritimas, ovalas arba bet kuri kita netaisyklinga forma. Norint užsisakyti veidrodį netaisyklingos formos, prašome pateikti norimos formos lekalą.

Veidrodžių spalvos – skaidri, bronzinė, žalsva, pilka, “seno aukso”. Įmonė pajėgi apdirbti iki 2550 x 2250 mm stiklo lakštus. Mažiausio apdirbamo lakšto dydis – 80 x 80 mm, facetuojant – 150 x 150 mm. Didžiausio apdirbamo netaisyklingos formos stiklo lakšto dydis – iki 2000 mm.

 • Skaidrus veidrodis: Storis 3-5 mm
 • Bronzinis veidrodis: Storis 4 mm
 • Pilkas veidrodis: Storis 4 mm
 • Žalsvas veidrodis: Storis 4 mm
 • “Seno aukso” spalvos veidrodis: Storis 4 mm

Veidrodžių laikymui rekomenduojamos sausos, neužterštos žalingomis cheminėmis medžiagomis laikymo sąlygos. Visi veidrodžiai atitinka standartą DIN 1223.

 

Individualūs užsakymai iš stiklo. Užsisakydami individualiai galite rinktis iš skirtingo storio ir atspalvio stiklo:

 • Flotacinis stiklas: Storis 4-10 mm
  Poliruotas, skaidrus, neiškreipiantis vaizdo, maksimaliai praleidžiantis šviesos srautą stiklas.
 • Tonuotas stiklas (Planibelis)
  Poliruotas stiklas silpnai praleidžiantis šviesos srautą.
 • Pilkas planibelis: Storis 5-10 mm.
 • Bronzinis (rusvas) planibelis: Storis 5-10 mm.

Pasirinkto storio ir atspalvio stiklą galime papildomai numatinti. Galite rinktis iš daugiau kaip 25 spalvų.

 

Laminuotas stiklas (tripleksas) gaminamas sujungiant du ir daugiau plokščio stiklo lakštų organine plėvele (EVA arba PVB – polivinilbutiralio). Tarp kaitinamų ir aukšto slėgio veikiamų stiklo lakštų esanti plėvelė išsilydo ir suklijuoja stiklus. Tokia stiklo konstrukcija užtikrina saugų jos atsparumą įvairiems mechaniniams pažeidimams.

Laminuotas stiklas paprastai naudojamas vietose, kur turi būti užtikrintas žmonių ar kitų dalykų saugumas. Tai turėklai, vitrinos, fasadai, pertvaros, dideli stikliniai stalai. Speciali stiklo laminavimui naudojama plėvelė laminuotam stiklui suteikia daug didesnę garso slopinimo izoliaciją bei blokuoja net 99% ultravioletinių spindulių.

Galime pasiūlyti 6-8 mm storio stiklus, laminuotus su skaidria, matine ar ruda plėvele.

Dušo kabinų furnitūra

Kiti gaminiai

TV staliukai

Gali būti iš skaidraus, tonuoto arba įvairių spalvų matinto stiklo. Su ratukais ar be ratukų. Matintos arba blizgios kojos.

Stovai gėlėms

Gaminame pagal individualius užsakymus. Galite pasirinkti kokio aukščio ir kokio modelio norėtumėte. Gaminame iš skaidraus, tonuoto stiklo arba matiname pagal pasirinktą spalvą.

Stiklinės lentynos ir lentynėlės

Visos lentynėlės gaminamos iš 4-10 mm storio ir keturių skirtingų rūšių stiklo: skaidraus, tonuoto rudo, tonuoto pilko, arba matinto stiklo (daugiau kaip 25 spalvų pasirinkimas).

Dušo kabinos

Dušo kabinos gaminamos naudojant grūdintą stiklą ir nerūdijančio plieno geros kokybės furnitūrą. Gaminame standartines ir pagal individualius užsakymus dušo kabinas. Dušo kabinų gamybai naudojame 6 mm ir 8 mm grūdintą (skaidrų, tonuotą, raštuotą, matinį) stiklą, aukštos kokybės sandarinimo tarpines ir tvirtinimo elementus. Naudojama furnitūra garantuoja dušo kabinos sandarumą, saugumą ir ilgaamžiškumą.

Stiklinės durys

Gaminame ir montuojame stiklines duris pagal Jūsų pageidavimus. Gali būti skaidraus, tonuoto ar matinto stiklo. Stiklinės durys – puikus sprendimas ne tik administracinėms patalpoms, bet ir pirtims.

Berėmio stiklo pertvaros

Kai reikia atskirti patalpas, tačiau svarbu išlaikyti vientisą erdvę, geriausia išeitis – stiklas. Grūdinto stiklo pertvara galima perskirti vonios kambarį, virtuvę nuo svetainės ar svetainę nuo darbo kambario. Jeigu norite, kad stiklinė pertvara būtų nepermatoma – rinkitės matintą stiklą. Stiklo pertvaros optiškai padidina erdvę, naikina ribas, nesuardo aplinkos vientisumo.

Atliekame ir individualius užsakymus ! +370 650 37740

Norėdami sužinoti kainą kreipkitės nurodytu telefonu, el. paštu, ar užsukite i mūsų parduotuvę Kaune.